Mitsubishi

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Mitsubishi Lancer ) Mitsubishi Lancer 1994



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum MITSUBISHI Forum Strona Główna -> ( Mitsubishi Lancer ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nejm

Czytelnik



Dołączył: 22 Gru 2007
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Topo
Posiadane auto: Mitsubishi Lancer 94r.
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 22 Gru 2007, 21:09
Temat postu:

Mitsubishi Lancer 1994


Witam.
Kupiłem Auto przejechałem nim 450km oleju było pełno.
Później kupiłem paliwo ponieważ świeciła sie rezerwa kupiłem za 50zł przejechałem może 55km i świeci sie rezerwa od paliwa...Wychodzi jakieś 21l/100 w mieście
W trasie 450km spalił mi 14l/100 nie wiem co jest grane...Dodaje że z trasy jak przyjechałem do domu to zespawać trzeba było tłumik bo był rozwalony jakby ktoś lufe w karabinie zatkał i wystrzelił Smile
Wymieniłem kable od świec oraz świece na nowe
Dziś parę razy świeciła się kontrolka od oleju(Sprawdziłem olej jest lekko ponad max)...To auto ma nie ustawiony zapłon ponieważ stał rok na placu przed kupnem.
Sprawa jest taka że w trasie przerywał strasznie(nie dało się jechać, ledwo ciągnął pod górke tiry mnie wyprzedzały) ale kiedy wymieniłem te kable trochę to ustało i przerywa przeważnie poniżej 2tys. obr. i właśnie nie wiem co z nim trzeba jeszcze zrobić? nie jestem mechanikiem, chciałem skorzystać z rad na tym forum Twisted Evil z góry dziękuje za pomoc

Dodam że pali od szdycha :]

Mitsubishi Lancer 1994r. 1.6 16V
Powrót do góry
gadu-gadu
tommy_k_1984

Czytelnik



Dołączył: 16 Kwi 2008
Posty: 2


Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 16 Kwi 2008, 13:10
Temat postu:

Re: ( Mitsubishi Lancer ) Mitsubishi Lancer 1994


Czesc!
Szczerze mowiac nie wiem co by Ci doradzic - sam mamswoje autko od niedawna (mitsu lancer 1.6 16V glxi). Mam do Ciebie jedynie pytanie, czy nie znasz kogos badz nie wiesz gdzie mozna zdobyc instrukcje obsugi do tego autka?
Pozdrawiam!
Powrót do góry
gadu-gadu
kanibalkk

Czytelnik



Dołączył: 28 Gru 2008
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Wrocław
Posiadane auto: Lancer 95r 1,6 GLXi -LPG
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 28 Gru 2008, 12:49
Temat postu:

Re: ( Mitsubishi Lancer ) Mitsubishi Lancer 1994


Witam sorki ż enie na temat, ale w odpowiedzi na pytania o instrukcj eobsługi na aukacjach sa dość drogie od 80 do 145.
Elw widziałem na ebay-u za 59 można zrobić tak ż ejedn aosoba kupi a druga odkupi kserokopie np za 40%?? Chyba ze już masz z innego źrudła chętnie też kupie w rozsądnej cenie.
Pozdrawiam i może ktos przeczyta ten zapomniany wątek
Powrót do góry
gadu-gadu
ciupagus

Debiutant



Dołączył: 05 Sie 2009
Posty: 15
Skąd jesteś (miejscowość / region): Lubelskie
Posiadane auto: Volvo V70 98r. 2,3 T5
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 20 Lis 2009, 17:04
Temat postu:

Re: Mitsubishi Lancer 1994


Później kupiłem paliwo ponieważ świeciła sie rezerwa kupiłem za 50zł przejechałem może 55km i świeci sie rezerwa od paliwa...Wychodzi jakieś 21l/100 w mieście
W trasie 450km spalił mi 14l/100 nie wiem co jest grane...Dodaje że z trasy jak przyjechałem do domu to zespawać trzeba było tłumik bo był rozwalony jakby ktoś lufe w karabinie zatkał i wystrzelił Smile
Wymieniłem kable od świec oraz świece na nowe
Dziś parę razy świeciła się kontrolka od oleju(Sprawdziłem olej jest lekko ponad max)...
Sprawa jest taka że w trasie przerywał strasznie(nie dało się jechać, ledwo ciągnął pod górke tiry mnie wyprzedzały) ale kiedy wymieniłem te kable trochę to ustało i przerywa przeważnie poniżej 2tys. obr. i właśnie nie wiem co z nim trzeba jeszcze zrobić? nie jestem mechanikiem, chciałem skorzystać z rad na tym forum.

Sprawdź kopułkę oraz palec rozdzielacza(to na szarpanie). Spalanie w trasie 14/100- niemożliwe- sprawdź sondę lambdę. W trasie przy normalnej jeździe (ok 90/h) moje 1.6 16V paliło średnio ok 7l. W lancerze rezerwa zapala się dosyć wcześnie- za 50zł zalałeś ok 11L paliwa więc po przejechaniu 55 km po mieście spaliłeś pewnie połowę tego. Rezerwa zapala się (przynajmniej u mnie) kiedy w baku jest ok 10l benz.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum MITSUBISHI Forum Strona Główna -> ( Mitsubishi Lancer ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Mitsubishi Lancer »

Opinie o samochodach Mitsubishi Lancer - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Mitsubishi Lancer ) Porady, problemy techniczne

20) opony »

MitsubishiColt

18 500

2011r.

173 000 km

pomorskie

MitsubishiColt

14 800

2009r.

91 500 km

śląskie

MitsubishiASX

45 300

2013r.

222 900 km

podkarpackie

MitsubishiASX

33 900

2012r.

224 377 km

mazowieckie

MitsubishiOutlander

17 900

2007r.

233 000 km

łódzkie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Klub Coltmaniaków   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System