Mitsubishi

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Mitsubishi Eclipse ) Kontrolka servise engine soon .



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum MITSUBISHI Forum Strona Główna -> ( Mitsubishi Eclipse ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
robo

Czytelnik



Dołączył: 16 Lip 2007
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): PLYMOUTH

Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 17 Lip 2007, 21:41
Temat postu:

Kontrolka servise engine soon .


Witam wszystkich mam Mitsubishi Eclipse sprowadzony z USA 2002r pojemnosc 2.4l . problem polega na tym ze odkad go mam pali mi sie kontrolka ...servise engine soon ... dodam ze silnik na wolnych obrotach mi plywa (tylko gdy jest zagrzany) i samochod jest dosc slaby jak na swoje 150KM .. Pojechalem do warsztatu na kompie wyskoczyly 2 bledy ( dodam ze gosc wszedl do niego przez program do Mitsubischi Galant bo do Eclipsa NIE POSIADAL PROGRAMU ...) pierwszy blad brzmial ze jest zbyt UBOGA MIESZANKA ! A w drugim bylo cos o nieszczelnosci !!! tyle tylko przetlumaczylismy bo program byl w jezyku angielskim !!! mechanik skasowal blad i na tym poprzestal ! kontrolka zapalila sie na drugi dzien MOZE KTOS WIE CO TO MOZE BYC BO KOLES RACZEJ NIE MIAL POJECIA ! MOZE TO SONDA LAMBDA......... ? Z GORY DZIEKI ZA JAKIE KOLWIEK PORADY POZDRAWIAM !!!!1
_________________
ZYCIE ZACZYNA SIE PO PIEDZIESIATCE.................... W BICEPSIE
Powrót do góry
gadu-gadu
piotrlasso

Auto Maniak



Dołączył: 02 Lip 2006
Posty: 892
Skąd jesteś (miejscowość / region): krakow

Piwa: 3/1
Wysłany: Sro 18 Lip 2007, 08:45
Temat postu:

Re: ( Mitsubishi Eclipse ) Kontrolka servise engine soon .


może faktycznie jest niesczelność lub zapchany filtr paliwa
trzeba szukać
_________________
piotr
Powrót do góry
eclipse

Czytelnik



Dołączył: 30 Paź 2009
Posty: 9
Skąd jesteś (miejscowość / region): ZGIERZ
Posiadane auto: ECLIPSE 1.G
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 30 Paź 2009, 17:02
Temat postu:

Re: Problem z Eclipse


robo napisał:
Witam wszystkich mam Mitsubishi Eclipse sprowadzony z USA 2002r pojemnosc 2.4l . problem polega na tym ze odkad go mam pali mi sie kontrolka ...servise engine soon ... dodam ze silnik na wolnych obrotach mi plywa (tylko gdy jest zagrzany) i samochod jest dosc slaby jak na swoje 150KM .. Pojechalem do warsztatu na kompie wyskoczyly 2 bledy ( dodam ze gosc wszedl do niego przez program do Mitsubischi Galant bo do Eclipsa NIE POSIADAL PROGRAMU ...) pierwszy blad brzmial ze jest zbyt UBOGA MIESZANKA ! A w drugim bylo cos o nieszczelnosci !!! tyle tylko przetlumaczylismy bo program byl w jezyku angielskim !!! mechanik skasowal blad i na tym poprzestal ! kontrolka zapalila sie na drugi dzien MOZE KTOS WIE CO TO MOZE BYC BO KOLES RACZEJ NIE MIAL POJECIA ! MOZE TO SONDA LAMBDA......... ? Z GORY DZIEKI ZA JAKIE KOLWIEK PORADY POZDRAWIAM !!!!1
jeśli jest nieszczelność to jest to spowodowane nieszczelnością w dolocie ,możesz to sam zlokalizować dokladnie obejrzyj cały dolot od filtra powietrza do kolekrora dolotowego najczęściej to -dziura w trąbie słonia, lub nieszczelność na uszczelce przepustnicy lub kolektora ssącego ,słaby zacisk na opaskach rury gumowej . teraz jeśli chodzi o ubogą mieszankę to pewnie wymaga regulacji obrotów. ale na wstępie nic cie to nie kosztuje i tak ; rozłącz na chwilę klemę minusową ( 2 min ) podłącz tylko nie zapomnij o kluczykach w stacyjce . koła na wprost - odpal silnik bez dodawania gazu , bez włączania innych odbiorników prądu . niech pochodzi silnik na luzie aż załaczą się wentylatory chlodnicy . w ten sposób robi sie reset i uczenie wolnych obrotów .wiadomo póżniej musisz zaprogramować radio .powinno być dobrze jeśli nikt nie regulował wcześniej .powinien wrucić do fabrycznych ustawień .
obrotów .
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum MITSUBISHI Forum Strona Główna -> ( Mitsubishi Eclipse ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Mitsubishi Eclipse »

Opinie o samochodach Mitsubishi Eclipse - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Mitsubishi Eclipse ) Porady, problemy techniczne


MitsubishiASX

33 900

2012r.

224 377 km

mazowieckie

MitsubishiASX

64 900

2018r.

123 000 km

mazowieckie

MitsubishiLancer

26 900

2011r.

218 000 km

mazowieckie

MitsubishiOutlander

30 900

2010r.

250 000 km

pomorskie

MitsubishiASX

33 900

2010r.

181 000 km

lubelskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Klub Coltmaniaków   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System