Mitsubishi

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Mitsubishi Eclipse ) Kontrolka servise engine soon .



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum MITSUBISHI Forum Strona Główna -> ( Mitsubishi Eclipse ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
robo

Czytelnik



Dołączył: 16 Lip 2007
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): PLYMOUTH

Piwa: 0/0
Wysłany: Wto 17 Lip 2007, 21:41
Temat postu:

Kontrolka servise engine soon .


Witam wszystkich mam Mitsubishi Eclipse sprowadzony z USA 2002r pojemnosc 2.4l . problem polega na tym ze odkad go mam pali mi sie kontrolka ...servise engine soon ... dodam ze silnik na wolnych obrotach mi plywa (tylko gdy jest zagrzany) i samochod jest dosc slaby jak na swoje 150KM .. Pojechalem do warsztatu na kompie wyskoczyly 2 bledy ( dodam ze gosc wszedl do niego przez program do Mitsubischi Galant bo do Eclipsa NIE POSIADAL PROGRAMU ...) pierwszy blad brzmial ze jest zbyt UBOGA MIESZANKA ! A w drugim bylo cos o nieszczelnosci !!! tyle tylko przetlumaczylismy bo program byl w jezyku angielskim !!! mechanik skasowal blad i na tym poprzestal ! kontrolka zapalila sie na drugi dzien MOZE KTOS WIE CO TO MOZE BYC BO KOLES RACZEJ NIE MIAL POJECIA ! MOZE TO SONDA LAMBDA......... ? Z GORY DZIEKI ZA JAKIE KOLWIEK PORADY POZDRAWIAM !!!!1
_________________
ZYCIE ZACZYNA SIE PO PIEDZIESIATCE.................... W BICEPSIE
Powrót do góry
gadu-gadu
piotrlasso

Auto Maniak



Dołączył: 02 Lip 2006
Posty: 892
Skąd jesteś (miejscowość / region): krakow

Piwa: 3/1
Wysłany: Sro 18 Lip 2007, 08:45
Temat postu:

Re: ( Mitsubishi Eclipse ) Kontrolka servise engine soon .


może faktycznie jest niesczelność lub zapchany filtr paliwa
trzeba szukać
_________________
piotr
Powrót do góry
eclipse

Czytelnik



Dołączył: 30 Paź 2009
Posty: 9
Skąd jesteś (miejscowość / region): ZGIERZ
Posiadane auto: ECLIPSE 1.G
Piwa: 0/0
Wysłany: Pią 30 Paź 2009, 17:02
Temat postu:

Re: Problem z Eclipse


robo napisał:
Witam wszystkich mam Mitsubishi Eclipse sprowadzony z USA 2002r pojemnosc 2.4l . problem polega na tym ze odkad go mam pali mi sie kontrolka ...servise engine soon ... dodam ze silnik na wolnych obrotach mi plywa (tylko gdy jest zagrzany) i samochod jest dosc slaby jak na swoje 150KM .. Pojechalem do warsztatu na kompie wyskoczyly 2 bledy ( dodam ze gosc wszedl do niego przez program do Mitsubischi Galant bo do Eclipsa NIE POSIADAL PROGRAMU ...) pierwszy blad brzmial ze jest zbyt UBOGA MIESZANKA ! A w drugim bylo cos o nieszczelnosci !!! tyle tylko przetlumaczylismy bo program byl w jezyku angielskim !!! mechanik skasowal blad i na tym poprzestal ! kontrolka zapalila sie na drugi dzien MOZE KTOS WIE CO TO MOZE BYC BO KOLES RACZEJ NIE MIAL POJECIA ! MOZE TO SONDA LAMBDA......... ? Z GORY DZIEKI ZA JAKIE KOLWIEK PORADY POZDRAWIAM !!!!1
jeśli jest nieszczelność to jest to spowodowane nieszczelnością w dolocie ,możesz to sam zlokalizować dokladnie obejrzyj cały dolot od filtra powietrza do kolekrora dolotowego najczęściej to -dziura w trąbie słonia, lub nieszczelność na uszczelce przepustnicy lub kolektora ssącego ,słaby zacisk na opaskach rury gumowej . teraz jeśli chodzi o ubogą mieszankę to pewnie wymaga regulacji obrotów. ale na wstępie nic cie to nie kosztuje i tak ; rozłącz na chwilę klemę minusową ( 2 min ) podłącz tylko nie zapomnij o kluczykach w stacyjce . koła na wprost - odpal silnik bez dodawania gazu , bez włączania innych odbiorników prądu . niech pochodzi silnik na luzie aż załaczą się wentylatory chlodnicy . w ten sposób robi sie reset i uczenie wolnych obrotów .wiadomo póżniej musisz zaprogramować radio .powinno być dobrze jeśli nikt nie regulował wcześniej .powinien wrucić do fabrycznych ustawień .
obrotów .
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum MITSUBISHI Forum Strona Główna -> ( Mitsubishi Eclipse ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Mitsubishi Eclipse »

Opinie o samochodach Mitsubishi Eclipse - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Mitsubishi Eclipse ) Porady, problemy techniczne


MitsubishiColt

10 900

2006r.

142 773 km

łódzkie

MitsubishiOutlander

17 900

2007r.

233 000 km

łódzkie

MitsubishiGrandis

9 700

2005r.

390 000 km

mazowieckie

MitsubishiASX

58 900

2017r.

123 992 km

warmińsko-mazurskie

MitsubishiASX

49 900

2016r.

167 000 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Klub Coltmaniaków   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System