Mitsubishi

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Mitsubishi Space Star ) Po odpaleniu odrazu gaśnie.



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum MITSUBISHI Forum Strona Główna -> ( Mitsubishi Space Star ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dejwideoo

Czytelnik



Dołączył: 19 Sty 2019
Posty: 3
Skąd jesteś (miejscowość / region): Kraków
Posiadane auto: Mitsubishi Space Star Family 1.3 KAT 2001r. 81KM
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 19 Sty 2019, 22:59
Temat postu:

Po odpaleniu odrazu gaśnie.


Hej, opiszę bardzo skrupulatnie co mi się przydarzyło. Mianowicie dzisiaj wymieniałem razem z bratem tarcze z klockami z tyłu w moim Mitsubishi (1.3 KAT 2001 81KM) oraz komplet uszczelniaczy pod pokrywą zaworów + dwie cewki na świece te środkowe.

Jak to już zrobiliśmy, to brat stwierdził, że jeszcze wyczyści krokowy, przepustnicę. Tak też zrobił. Złożył, samochód odpalił trochę wyższe obroty ale to chyba normalne. Więc po chwili pojechałem do miasta ok. 15km i w pewnym momencie tak jakby zgasł na 1 sekundę i z powrotem zapalił (nic nie zgasło w aucie, wszystko się świeciło). Pojechałem więc dalej, dojechałem do miejsca docelowego i czekałem aż zwolni się miejsce na parkingu. W tym czasie auto mi zgasło, to też zapaliłem i tuż po odrazu zgasł. I tak z X4 razy próbowałem aż się poddałem i holowalismy auto do domu. W czasie holowania odpaliłem auto i nie zgasło (może dlatego że trochę ostygł?). Dojechałem o własnych siłach do domu. Ale po zgaszeniu auta problem się pojawił i było to samo. Złożyliśmy wszystko od nowa i nic nie pomogło. Więc brat podpiął swój komputer (jakiś tani program za 200 zł z aliexpres do diagnostyki) i pokazało że jest problem z czujnikiem położenia wałku.

Czy to będzie to? Czy macie jakieś inne sugestie i oczywiście jak spróbować sprawdzić i naprawić.

Dziękuję!
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum MITSUBISHI Forum Strona Główna -> ( Mitsubishi Space Star ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Mitsubishi Space Star »

Opinie o samochodach Mitsubishi Space Star - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Mitsubishi Space Star ) Porady, problemy techniczne


MitsubishiASX

33 900

2012r.

224 377 km

mazowieckie

MitsubishiOutlander

15 800

2006r.

270 000 km

lubelskie

MitsubishiColt

18 900

2009r.

149 000 km

pomorskie

MitsubishiOutlander

30 900

2010r.

250 000 km

pomorskie

MitsubishiColt

9 900

2010r.

175 000 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Klub Coltmaniaków   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System