Mitsubishi

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Mitsubishi Pajero ) mitshubisi shogun 3.0 v6 brak mocy



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum MITSUBISHI Forum Strona Główna -> ( Mitsubishi Pajero ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mateo300999

Czytelnik



Dołączył: 12 Maj 2019
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Glasgow
Posiadane auto: Mitsubishi shogun 2005 3.0 v6 benzyna lpg automat
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 12 Maj 2019, 22:36
Temat postu:

mitshubisi shogun 3.0 v6 brak mocy


Witam

Od niedawna posiadam mitsubishi shogun warrior sport rok 2005, 3.0 v6 benzyna gaz , automat.
Auto nie ma mocy jak na taki silnik, jadac 100kmh po autostradzie pod gorke auto zaczyna zwalniac dopiero po wzisnieciu gazu calkiem mocno silnik redukuje bieg na 3 ijest w stanie utrzymac predkosc.

kontrolka check engine blad p0170

Samochod zostal oddany do mechanika, ten zdiagnozowal ze 3 cylinder nie dziala wymienil cewke na tym cylindrze kabel wys napiecia i wszystkie 6 swiec. I jakas tam uszczelke nie jestem pewien bo ciekl olej i zalewal swiece nie jestem pewien co dokladnie .
Niestety nie pomoglo to do tego auto zaczelo puszczac kuleczka z rury wydechowej.
Mechanik ustalil ze prawdoodobnie zawory sie wypalily i nie ma cisnienia, postanowil to sprawdzic
powiedzialem mu rowniez zeby sprawdzil lambdy.
Cisnienie na wszystkich garach dobre 9.5-10 bar
Lambdy sprawdzil niby dobre ale niepamietam co pokazywaly nie jestem pewien ale gorne okolo 9 ohm a dolne 14 on nie byl w stanie stwirdzic czy takie dane sa dobre bo nie mogl znalec specyfikacji dla tego pojazdu.

zaplacilem 600 funtow w tym garazu nastepnie zabralem go do innego bo oni juz nie wiedzieli co maja robic.

Kolejni mechanicy rozwiazali czesc problemow, doszli do wniosku ze kable od cewek byly podpiete nie do tych cylindrow i do tego jeden z kabli mial przebicie i auto dostawalo zaplony w kolektorze.

120 funtow

Niby pracuje rowno nic nie prycha niestety po przejechaniu kilku kilometrow ten sam blad i nadal nie ma mocy

Dzisiaj wymienilem 2 gorne lambdy na jakies uniwersalne, musielismy przerobic wtyczki bo nie pasowaly, niestety nic dalej zolw.

Nie wiemjuz co mam robic jestem umowiony z mechanikem na srode maja zaczac dzialac od samego rana z nim.

Moze ktos jakies pomysly mi nuz rece opadaja.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum MITSUBISHI Forum Strona Główna -> ( Mitsubishi Pajero ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Mitsubishi Pajero »

Opinie o samochodach Mitsubishi Pajero - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Mitsubishi Pajero ) Porady, problemy techniczne

15) Nawiew »

MitsubishiSpace Star

29 990

2017r.

102 000 km

śląskie

MitsubishiOutlander

17 900

2007r.

233 000 km

łódzkie

MitsubishiOutlander

30 900

2010r.

250 000 km

pomorskie

MitsubishiASX

33 900

2012r.

224 377 km

mazowieckie

MitsubishiASX

58 900

2017r.

123 992 km

warmińsko-mazurskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Klub Coltmaniaków   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System