Mitsubishi

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Mitsubishi Carisma ) Mitsubishi Carisma 1.8 GDI LX z 1998r



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum MITSUBISHI Forum Strona Główna -> ( Mitsubishi Carisma ) Oceń swoje auto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Vicia

Czytelnik



Dołączył: 03 Lut 2017
Posty: 5
Skąd jesteś (miejscowość / region): Lipno (kuj~pom)
Posiadane auto: Mitsubishi Caisma LX,Volvo V40 z 1997,VW golf I Cabrio gls z 1979
Piwa: 0/0
Wysłany: Nie 12 Lut 2017, 16:06
Temat postu:

Mitsubishi Carisma 1.8 GDI LX z 1998r


Czesc chciałem sie tu pochwalić ze 30 stycznia zostałem szczesliwym moze i nie posiadaczem Carismy.Ze względu ze przebywam w niemczech obecnie te auto bedzie mi słuzyło na dojazd do pracy i do wypadów do "Polski zarejestrowałem je na niemieckie blachy przeszła tuv jest okey.
Falują jej obroty i takie tam sranie w banie raz mi tez zgasła przy sklepie nie mogłem jej odpalić zachechłała ze 4 razy pózniej jak dorwała szwungu to idzie .Fajnie sie nią jezdzi dynamiczne autko na autoban jest w sam raz.
Wiem ze trza bedzie do niej zajrzec zobaczec przepustnice silnik krokowy zawór egr itp takie tam ale ze wzgledu na pogode nic na razie nie robie przy niej bo jest zimno i nie mam za bardzo warunków zeby pomechanikować a lubie bardzo.
wiec w kwietniu bede nią wracał do polski to u siebie na warsztacie ją sprawdze porobie przy niej co trzeba by poprawić te obroty na razie jezdzi a nie chce grzebać nie potrzebnie by czegoś gorzej nie zrobić.
ostatnio jechałem do zimermana po płyn do spryskiwaczy i jakoś tak paluchem trąciłem przełącznik od wycieraczek i ta czesc co sie ją przekręca ona jest od tylniej wycieraczki wyleciała Smile mówie cholera za nim te auto do polski dojedzie to mi sie rozleci mysle.Fakt auto nowe nie jest trzeba troche nad nim posiedzieć,o mam ułamane oba kluczyki znaczy te obudowy plastikowe czarne trzeba by dorobić nowe,CZ nie otwiera tylnich drzwi trzeba kurek recznie wyciągnąć.nie mam pojęcia czy zegarek był podswietlany bo u mnie nie podswietla a wnocy to uciążliwe troche nie wiedzieć która godzina. w silniku z tego co przeczytałem z kartki jest olej 10 w 40 diamond wiec przy takim zostane też juz by było trza wymienić.Auto jest koloru czarnego posiada alufelgi 14" pochodzi z Bremen ma najechane 231 tysi w srodku nawet ładne i zadbane ma tez sterowane elektrycznie lusterka co najważniejsze ma też hak.o spalaniu nie bede sie wypowiadał ile bierze zrobie jej test jak bede wracał do Polski to sie zobaczy.Ale przekonania takiego jestem ze sie ile wleje tyle spali.
Auto jak auto jak sie bedzie dbało tak sie bedzie miało.czytałem przez ten czas dużo na temat silnika gdi i szczerze powiem ze juz mnie głowa bolała od tego wszystkiego:D Carisma nie powiem ma to coś w sobie i szczerze powiem ze za dużo tych aut w swoim regionie to nie widze.
pozdrawiam[/img]
Powrót do góry
Vicia

Czytelnik



Dołączył: 03 Lut 2017
Posty: 5
Skąd jesteś (miejscowość / region): Lipno (kuj~pom)
Posiadane auto: Mitsubishi Caisma LX,Volvo V40 z 1997,VW golf I Cabrio gls z 1979
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 15 Lut 2017, 21:58
Temat postu:

Re: ( Mitsubishi Carisma ) Mitsubishi Carisma 1.8 GDI LX z 1998r


Witam ponownie

z racji tego ze chyba nikt tu nie zagląda toi tak bede sobie pisał co mi tam w moim aucie skwirczy może jakaś konkretna osoba zainteresowana tematem podyskutuje:
otóż carisma pod sklepem zrobiła mi psikusa to juz wiece ale zauważyłem ze jak przekręce zapłon w pozycje pierwsza to pokazanie sie kontrolek czekam az check engine i kontrolka abs całkowicie zgasnie dopiero daje na rozruch wtedy motor ładnie odpali tytyt chodzi.troche go tam bujnie ale to chyba od tych obrotów falujących.Dzs natomiast z pod tego samego sklepu zapomniałem sie wsiadłem i odrazu na odpalenie nie czekająć jak te dwie kontrolki zgasną odpaliła ale juz z problemem. jak mi sie nie zdławi i nie zgasnie to chodzi jak dzik
Spalanie hmm pokazuje róznie od 30 litrów na początku jak jej tak troche depne no wiadomo jak sie rusza jedynka dwójka (nie o palenie gumy mi chodzi) do nawet 3 litrów: Cool taki zakres wariuje i róznie pokazuje.Benzyne lubi widać po wskażniku jak ubywa wiec jezdze delikatnie bo do roboty mam jakies 20 km z kawałkiem w jedną strone.
prosiłbym o kontakt z ludzmi którzy użytkują ten model dłużej bo pewnie wiedzą więcej na jego temat pozdrawiam
Powrót do góry
Vicia

Czytelnik



Dołączył: 03 Lut 2017
Posty: 5
Skąd jesteś (miejscowość / region): Lipno (kuj~pom)
Posiadane auto: Mitsubishi Caisma LX,Volvo V40 z 1997,VW golf I Cabrio gls z 1979
Piwa: 0/0
Wysłany: Pon 27 Lut 2017, 00:46
Temat postu:

Re: ( Mitsubishi Carisma ) Mitsubishi Carisma 1.8 GDI LX z 1998r


noi sprawdziłem w trasie na pełnym zbiorniku benzyny dojechałem z niemiec do domu spalila 5 litrów koma 7 na 100km co to jest??? jestem mile zaskoczony spalaniem po trasie nawet nie jękla zakres szybkosci różny od 120=130 a nawet w porywach do 160.naprawde jestem zadowolony fajnie sie prowadzi to auto wygodne fotele nawet sie nie zmeczyłem przez ten tysiak km do domu.
minus z trasy to chyba moja cari ma słabe swiatła jechałem w nocy zle nie było dobrze wcale
w polsce zmieniłem jej filtry olej paski od klimy i od altka .przepustnica wiadomo czyszczona.wymalowana poprwiona tylnia klapa.kupiona lotka.
podoba mi sie te auto coraz bardziej
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum MITSUBISHI Forum Strona Główna -> ( Mitsubishi Carisma ) Oceń swoje auto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Mitsubishi Carisma »

Opinie o samochodach Mitsubishi Carisma - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Mitsubishi Carisma ) Oceń swoje auto

10) Witam »

MitsubishiASX

37 500

2013r.

133 000 km

pomorskie

MitsubishiOutlander

17 900

2007r.

233 000 km

łódzkie

MitsubishiASX

64 900

2018r.

123 000 km

mazowieckie

MitsubishiSpace Star

29 990

2017r.

102 000 km

śląskie

MitsubishiLancer

26 900

2011r.

218 000 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Klub Coltmaniaków   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System