Mitsubishi

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Mitsubishi Space Star ) brak pradu w radiu, wyswietlaczu nad radiem, oś wnętrza



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum MITSUBISHI Forum Strona Główna -> ( Mitsubishi Space Star ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
uscars1

Czytelnik



Dołączył: 30 Lis 2014
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): Tarnów
Posiadane auto: Mitsubischi space star 2004 1,8
Piwa: 0/0
Wysłany: Sro 10 Gru 2014, 19:07
Temat postu:

brak pradu w radiu, wyswietlaczu nad radiem, oś wnętrza


Witam, mam problem ze znalezieniem usterki w aucie mojej dziewczyny, otóż nie działa radio , nie działa wyswietlacz nad radiem , nie działają lampki oświetlenia w aucie i nie działa centralny zamek z pilota..
było tak , ze raz juz zanikło działanie tych urzadzen, ale po chwili wróciło i było ok..za dwa dni znowu sytuacja sie powtórzyła ale juz nie wróciło do normy , raz na chwile włączyło sie radio podczas jazdy ale na kilka sekund.

sprawdziłem bezpieczniki pod maską , sa wszystkie dobre, na wszelki wypadek potraktowałem styki ,,kontakt spreyem,,.. pod deską rozdzielczą tez bezpieczniki sa dobre...sprawdziłem czy dochodzi prąd kontrolką , prad jest w obu skrzynkach jak i na wiazce we wtyczce do radia.

na mój rozum, jesli jest + to gdzieś zniknoł minus....

aha, podczas grzebania udało mi sie na kilka godzin uruchomić pilota od centarnego zamka ..

zaznaczam, ze auto jest uzytkowane za granicą i nikt jeszcze w nim nie grzebał ...,,ktoś typu Heniu w stodole,,
auto ma przebieg 130 tys i nie ma nic dodatkowego podłaczonego ,,np.światła dzienne , halogeny , wzmacniacze itp..

ma ktoś pomysł gdzie szukać usterki??
czy komputer serwisowy w Mitsubischi wskaże przyczynę ??
Powrót do góry
eliot124

Czytelnik



Dołączył: 10 Gru 2010
Posty: 6
Skąd jesteś (miejscowość / region): Gliwice
Posiadane auto: Mitsubishi Space Star 1.9 DID 2004
Piwa: 0/1
Wysłany: Wto 10 Lis 2015, 12:44
Temat postu:

Re: ( Mitsubishi Space Star ) brak pradu w radiu, wyswietlaczu nad radiem, oś wnętrza


Witam, podpinam się pod problem.

U mnie wygląda to tak. Prosta droga jadę samochodem i nagle auto traci prąd na około 2-3 sek. gasną światła wszystkie kontrolki, radio i po chwili wraca. Albo kończę jazdę, parkuje, wyłączam samochód (przekręcam kluczyki na stan czuwania - powinno grać radio), to samo gaśnie światło, radio, kontrolki po 2-3 sek wraca.
To tak w standardzie się dzieje.

Dodatkowo czasem jak wyłączam samochód i wszystko zgaśnie to już się nie zapala nie działa nic, centralny, ponowne przekręcenie kluczyka. Dopiero po odczekaniu 10 sekund wszystko wraca do normy.

Proszę o podpowiedź gdzie szukać rozwiązania, co to może być i jak drogo wyniesie mnie naprawa.
Dzięki pozdrawiam.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum MITSUBISHI Forum Strona Główna -> ( Mitsubishi Space Star ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Mitsubishi Space Star »

Opinie o samochodach Mitsubishi Space Star - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Mitsubishi Space Star ) Porady, problemy techniczne


MitsubishiASX

58 900

2017r.

123 992 km

warmińsko-mazurskie

MitsubishiSpace Star

29 990

2017r.

102 000 km

śląskie

MitsubishiOutlander

17 900

2007r.

233 000 km

łódzkie

MitsubishiASX

45 300

2013r.

222 900 km

podkarpackie

MitsubishiOutlander

27 777

2006r.

143 000 km

pomorskie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Klub Coltmaniaków   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System