Mitsubishi

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Mitsubishi Colt ) Witam, COLT DID poduszki i świece żarowe



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum MITSUBISHI Forum Strona Główna -> ( Mitsubishi Colt ) Porady, problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pawel.mayor

Czytelnik



Dołączył: 24 Sie 2013
Posty: 1
Skąd jesteś (miejscowość / region): Bydgoszcz
Posiadane auto: COLT DID Z39 2006
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 24 Sie 2013, 22:43
Temat postu:

Witam, COLT DID poduszki i świece żarowe


Witam wszystkich serdecznie,

Jestem - co się okaże za kilka miesięcy - szczęśliwym posiadaczem Colta DID 95 HP 3D z 2006 roku. Standardowo, Niemiec płakał jak go sprzedawał i jechał za nim do granicy Smile Nakręcone teoretycznie 145.000. Ale do konkretów. Przyznam że nie przejrzałem całego Forum, to o co zapytam może gdzieś już jest, ale...

1. Świece żarowe - po przekręceniu kluczyka (a mamy teraz lato, co może mieć wpływ), sprężynka raz się zapala, a raz nie i szybko gaśnie, natomiast z rana świeci się do ok minuty po odpaleniu. Przy rozruchu ma się wrażenie, że silnik startuje ciężko, ale 2 okręcenia wału wystarczą. Mam jeszcze w rodzinie VW 1.9 SDI i ten startuje jak benzyna,dlatego porównuję i szukam ewentualnej usterki.

2. Kontrolka Air-Bag, pewnego dnia się zaświciła Sad. i nie chce zgasnąć Smile.
Myślę że wszystkie poduszki są (przy zmianie filtra kabinowego odkręciłem niepotrzebnie schowek i tam w osprzęcie pachniało nowością i wszystko było na miejscu)

3. Jeśli już mogę na początku coś doradzić, podkreślam że jestem jeszcze laikiem, to kabel ELM nawet na układzie STN1110 niewiele zdziała (a z EVO SCANEM nie odpalił). Kupiłem go z myślą o tych poduszkach, ale nie tędy droga i nie jest totakie łatwe...

4. Dokumentacji servisowej szukajcie na rumuńskich stronach, mam dużo PDF mogę się podzielić linkiem

PS
Jeśli ktoś to przeczyta to dziękuję, jeśli może mi w czymś pomóc to niech mnie "objedzie" że wszystkiego nie przeczytałem i wskaże rozwiązanie. Jak mi się coś uda, chętnie się podzielę.

Pozdrawiam

Paweł
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum MITSUBISHI Forum Strona Główna -> ( Mitsubishi Colt ) Porady, problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Mitsubishi Colt »

Opinie o samochodach Mitsubishi Colt - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Mitsubishi Colt ) Porady, problemy techniczne


MitsubishiColt

18 900

2009r.

149 000 km

pomorskie

MitsubishiGrandis

10 700

2005r.

390 000 km

mazowieckie

MitsubishiSpace Star

29 990

2017r.

102 000 km

śląskie

MitsubishiColt

14 800

2009r.

91 500 km

śląskie

MitsubishiASX

45 300

2013r.

222 900 km

podkarpackie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Klub Coltmaniaków   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System