Mitsubishi

ogłoszeniaceny używanychwiadomościdealerzyforumczęścioponylinkitapetyopiniedekoder VIN
  FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Regulamin    Grupy    Czat    Rejestracja 
  Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Zaloguj    iboi - ogłoszenia

( Mitsubishi Carisma ) Carisma 1997 1,8 GLX + LPG



 
postów na stronie: 10 20 50
   Forum MITSUBISHI Forum Strona Główna -> ( Mitsubishi Carisma ) Oceń swoje auto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pioteer

Czytelnik



Dołączył: 14 Maj 2011
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): Gdynia
Posiadane auto: --
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 14 Maj 2011, 17:12
Temat postu:

Carisma 1997 1,8 GLX + LPG


Witam forumowiczów,

poszukuje aktualnie taniego, ładnego, oszczędnego, niezawodnego i najlepiej szybkiego samochodu:) i oczywiście wybór padł na Carisme. Konkretnie ten model: http://moto.trojmiasto.pl/mitsubishi-carisma-18-glx-gaz-lpg-brc-nowa-na-gwarancji-przebieg-7-tys-km-ogl3744429.html

Autko wydaje się być w b.dobrym stanie. Nie chciałem wierzyć, ale wygląda na to, że przebieg jest autentyczny. Ostatnia wizyta w serwisie w 2004 przy 70 000 km przebiegu, więc całkiem prawdopodobne by do dzisiaj zrobiła te 120 000.

Dzisiaj ją oglądałem i na pierwszy rzut oka (oczywiście moje oko nie jest zbyt fachowe) nie widać żadnych usterek. Lekko stuknięta w tylny zderzak (podobno na parkingu) i oprócz tego wyciek z pod pokrywy zaworów. Wyciek wyglądał na całkiem porządny, ale podobno 7 000 km jeździ od zmiany oleju bez dolewki i poziom był w normie.

Wewnątrz trochę zapuszczona, ale mechanicznie wydaje się być w rewelacyjnym stanie. Chodzi równo instalacja gazowa działa bez zarzutów. Cała elektryka bez problemu.

Planuje nią jeszcze podjechać do warsztatu, ale generalnie jestem zdecydowany.

I moje pytanie:) Na co powinienem uważać? I co w ogóle sądzicie o tym egzemplarzu? Moim zdaniem cena całkiem korzystna jak na taki przebieg i porządną instalację LPG. W Trójmieście niestety są trochę wyższe ceny, a przy takiej wartości samochodu raczej nie opłaca mi się ruszać w kraj na poszukiwania.

Proszę o wszelkie sugestie.
Powrót do góry
pioteer

Czytelnik



Dołączył: 14 Maj 2011
Posty: 2
Skąd jesteś (miejscowość / region): Gdynia
Posiadane auto: --
Piwa: 0/0
Wysłany: Sob 14 Maj 2011, 17:35
Temat postu:

Re: ( Mitsubishi Carisma ) Carisma 1997 1,8 GLX + LPG


I jeszcze pytanie ile taka kombinacja spala? Właściciel mówił, że po mieście 11-22 litrów gazu. Liczyłem na trochę mniej. Czy ten silnik dobrze się sprawuje z gazem?
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
   Forum MITSUBISHI Forum Strona Główna -> ( Mitsubishi Carisma ) Oceń swoje auto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
Ogłoszenia sprzedaży - Mitsubishi Carisma »

Opinie o samochodach Mitsubishi Carisma - testy użytkowników »


 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Popularne dyskusje w dziale: ( Mitsubishi Carisma ) Oceń swoje auto

10) Witam »

MitsubishiOutlander

87 300

2018r.

170 955 km

podkarpackie

MitsubishiOutlander

17 900

2007r.

233 000 km

łódzkie

MitsubishiASX

64 900

2018r.

123 000 km

mazowieckie

MitsubishiColt

9 900

2010r.

175 000 km

mazowieckie

MitsubishiGrandis

10 700

2005r.

390 000 km

mazowieckie





Powered by phpBB © 2001, 2006 phpBB Group



Partnerskie fora dyskusyjne: Klub Coltmaniaków   



Serwis partnerski portalu www.auto.plSamochody to nasza pasja
Copyright © Profit 2003 - 2024 Created by idealneT and OM System